İş Güvenlik Uyarı Levhası
İş Güvenlik Uyarı Levhası

İş Güvenlik Uyarı Levhası (EIG_009)

0,00
Fiyat : ₺7,50  + KDV
KDV Dahil : ₺8,85
Stok Miktarı : 100

İş Güvenlik Uyarı Levhası

Uyarı Levhaları Hakkında Bilmeniz Gerekenler Nelerdir.

Fabrika çevre ve tesislerin güvenliğinde iş güvenliği levhaları genellikle 25 X 35 cm, 35 X 50 cm ve 50 X 70 cm ebatlarındadır.
Görsel netlik için genellikle bilgi daha az miktarda içerir.
İş güvenliği levhaları açıkça görülebilen bir konuma yerleştirilmelidir.
Hasar veya Çarpma Riskinden korunmalıdır.
İş güvenliği işaretleri ve renk kodları 23- Aralık-2003 tarih ve 25325 sayılı resmi gazetede yayınlanan yönetmeliği göre iş yerindeki çalışanların eğitiminin verilmesi iş güvenliği levhaların anlam ve içeriğini artıracaktır. İş güvenliği levhaları iş güvenliği için bir ektir. tehlikeleri ortadan kaldırmaz veya azaltmaz. İş güvenliği için gerekli koruma önlemleri alınmalıdır.

Dekota İş güvenliği Levhaları

Firmamızda en çok satılan levha malzemesidir. Diğer levha malzeme çeşitlerine göre daha kalın (3mm ve 5mm) bir yapıya sahiptir. Bu özelliği ile levha görselliği diğer levhalara göre daha iyidir. Çok hafif oluşu , montaj kolaylığı sağlar. Silikonla dahi montaj uygulanabilmesi yapılmaktadır. Kaliteli çift taraflı bant ile de montaj uygulaması yapılabilir. Dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir oluşu, paslanmayan yapısı, güneş ve yağmurda etkilenmeyen malzeme özelliği sayesinde, en çok satılan malzeme çeşidi olduğunu ispatlamaktadır. Tüm bu özelliklere sahip olmasına rağmen fiyatı oldukça ekonomik bir levha malzememizdir.
 

Galvaniz Sac İş Güvenliği Levhaları

Galvaniz sac levhalarımız 0.50mm kalınlığında bir levha malzememizdir. Paslanma ve çürüklere karşı oldukça dayanıklı ve sağlam olan galvaniz sac levhamız 7-8 yıl çürümelere karşı garantimiz altındadır. Diğer sac levhaları ile karşılaştırılamaz kalitededir. Özellikle dış mekan için önere bileceğimiz bir levha malzememizdir. Çarpmalara karşı oldukça dayanıklı olan galvaniz sac levhamız bu özelliği sayesinde ön plana çıkmış bir malzeme çeşidimizdir. Montaj uygulaması diğer levha malzeme çeşitlerine göre çok daha zordur. Çift taraflı bant ve silikon ile uygulama yapılmadığında sadece dübel ve cıvata ile montaj uygulaması yapılması tavsiye edilir. Galvaniz sac levha üzerindeki iş güvenliği yazı ve işaretleri dijital baskı veya UV Baskı ile üretilmektedir.

 

Kompozit İş Güvenliği Levhaları

Kompozit levhalarımız 4mm kalınlığında bir levha malzememizdir. Çift taraf Aluminyum levha kaplı slikon malzemeden oluşmaktadır. Güneşten ve sudan etkilenmez ve paslanmaz. Özellikle dış mekan için önere bileceğimiz bir levha malzememizdir. Çarpmalara karşı oldukça dayanıklı olan Kompozit levhamız bu özelliği sayesinde ön plana çıkmış bir malzeme çeşidimizdir. Kompozit levha üzerindeki iş güvenliği yazı ve işaretleri dijital baskı veya UV Baskı ile üretilmektedir.

 

PVC İş Güvenliği Levhaları

Firmamızda en çok satılan levha malzemelerinden biridir. Hafifliği, esnek oluşu ve kolay montaj özelliği ile ön plana çıkmış bir malzeme çeşidimizdir. Esnekliği ile bombeli yüzeylere rahat bir şekilde montajı yapılabilir. Silikon ile dahi montaj uygulaması yapılabilmektedir. Dış etkenlere dayanıklılığı sayesinde yağmur ve güneş ışığından etkilenmez. Kalınlığı 0,50 mm’dir. Pürüzsüz ve parlak yüzeye sahiptir. Levha üzerinde kullanılan şekiller dijital baskı ile üretilmektedir.
 

Sticker Etiket İş Güvenliği Levhaları

Sticker etiket levha genellikle düz zemin ve cam gibi pürüzsüz yüzeylerde kullanılan uygun bir malzeme çeşidimizdir. Yapıştırma özelliği yüksek olan folyo üzerine dijital baskı ve serigraf tekniği uygulanarak imal edilmiştir. Kendinden yapışkan özelliği sayesinde farklı bir malzeme kullanmadan uygulanabilir.
 

 

İş Güvenliği Levhaları Ebat Bilgileri


Standart üretimde kullandığımız levhalar 25 x 35 cm, 35 x50 cm,  50 x 70 cm ebatlarında yapılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı